ACİL GÖRÜNTÜLEME KLİNİĞİ
Bazı travmatik yaralanmalar ancak radyoloji ile tedavi edilebilir. Girişimsel radyologlar embolizasyon ve anjiyoplasti (kanamayı durdurmak için) gibi acil görüntüleme durumlarında veya hayatı tehdit eden bir yaranın tam yerini bulmak için görüntüleme yöntemleri kullanarak gerçekleştirmek için özel teknikler kullanırlar.
 
Radyologlar, kan damarları, omurga, kemikler, iç organlar, cilt ve beyin veya pelvis gibi diğer klinisyenler tarafından erişilemeyen belirli bölgeler de dahil olmak üzere vücudun her sistemini tedavi eder. Ayrıca, vücudun kapsamlı bir şekilde anlaşılmasından dolayı, şok ve sepsis gibi çok sistemli travmaları ele almak için iyi konumlandırılmışlardır.
 
Akut travmatik ve travma dışı tıbbi acil durumlarda tıbbi ve cerrahi uzmanlarla birlikte çalışmaktayız. Hemen teşhis ve işbirliği yapmaları gerekir ve uygulamalarımız, kritik sınavlara öncelik vermek ve yönetmek için kurulmuştur. STAT çalışmalarının derhal okunmasının yanı sıra, aşağıda gösterilen girişimsel prosedürleri sağlıyoruz.
 
HİZMET MERKEZLERİ
 
 

Bu hizmetin verildiği merkezler aşağıdaki gibidir.
 
İSTANBUL / NİŞANTAŞI
İSTANBUL / ŞİŞLİ
 
SPESİFİK KLİNİKLER
 
 
Acil Görüntüleme Kliniği
Girişimsel Radyoloji Kliniği
Kadın Sağlığı Görüntüleme Kliniği
Kanser Görüntüleme Kliniği
Pediadrik Görüntüleme Kliniği
 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.