HAKKIMIZDA
İlk olarak sağlık turizimi kapsamında Balkan ülkelerinden Türkiye ye hasta yönlendirme amacı ile kurulan firmamız zamanla Avrupa nın da çeşitli ülkelerin de temsilcilikleri ile organizasyonu nu geliştirmiştir.
 
Avrupa ve Balkan ülkelerinden tanı ve teşhis amaçlı başvurada bulunan hastalar için Türkiye de ki ve diğer ülkeler de ki anlaşmalı olduğumuz ruhsatlı merkezleri değerlendirerek başvuruda bulunan hastalara danışmanlık yapmaktyız. Hastaların anlaşmalı olduğumuz merkezlerden hizmet almalarını sağlamaktayz.
 
Gelişen organizasyonumuza bağlı olarak dünya genelindeki global networkümüz içerisinde bulunan tanı merkezlerine tanıtım ve call center desteği de veriyoruz, networkümüz içerisinde bulunan tanı merkezlerinin sağlamış oldugu hizmetler ile ilgili talepde bulunan kişilere bilgilendirme yapmak ve randevu oluşturmakta da hizmet alım sözleşmeleri ile merkezler tarafından yetkiliyizdir.
 
Türkiye den ve diğer ülkelerden bizi Görüntüleme hizmetleri ve Laboratuvar Tahlili için arayan hastalar a telefon da bilgilendirme yaparak, randevu talebinde bulunan hastalar için hastanın bulunduğu ülkede anlaşmalı olarak hizmet alımı yaptığımız ruhsatlı tanı merkezlerine randevu yazarız.
 
Biyorad Türkiye ve diğer ülkeler içerisinde organizasyonlarında bir Görüntüleme Merkezi DEĞİLDİR. Her ülkenin kendi kanunlarına bağlı olarak ruhsat sahibi olmuş, Görüntüleme merkezleri ve Laboratuvar lardan hizmet alımı yapmakta olan bir sağlık danışmanlık ve sağlık turizimi firması dır.
 
Biyorad a başvuruda bulunan hastalar anlaşmalı olunan tanı merkezlerinde hizmet alır. Biz arayan hastalara anlaşmalı olduğumuz merkezler için randevu veririz, hastalar hizmet almak için randevu verdiğimiz merkeze giderler.
 
Alınan hizmetlerin tüm sorumluluğu hizmeti veren kuruma aittir. Biyorad dan randevu almak ve danışmak ücretsiz dir ve üyelik gerektirmez. Alınan hizmetlerin bedeli - Ücreti hizmet alınan merkeze ödenir, Alınamayan hizmetin bedeli ise ödenmez.
 
Biyorad 24 saat yanınızdadır.
 
Saygılarımızla
SPESİFİK KLİNİKLER
 
 
Acil Görüntüleme Kliniği
Girişimsel Radyoloji Kliniği
Kadın Sağlığı Görüntüleme Kliniği
Kanser Görüntüleme Kliniği
Pediadrik Görüntüleme Kliniği
 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.