Samsun da Galyum PSMA Pet CT Hangi Hastanelerde çekiliyor.
  08.06.2023  |  Yazar: Özkan KORKMAZ
Prostat kanseri, yaygın olarak görülen kanser türlerinden biri olup erkeklerde akciğer kanserinden sonra en çok ölüme neden olan kanserdir. Prostat Kanseri için çekilen PET CT filmi olan Galyum PSMA PET / CT nin Samsun' da hangi hastanelerde SGK Kapsamında yaptırabilirsiniz sorusuna yanıt bulmaya çalıştık.

 

Samsun, Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biridir. Sadece turistik alanda değil, sağlık alanında da önemli adımların atıldığı kentte, Üniversite ve devlet hastanelerine ek olarak modern özel hastanelerin bulunması, prostat kanseri tedavisi olmak isteyenler için ideal bir alternatiftir. 

 

Samsun’da bulunan Üniversite hastanesi, Galyum PSMA PET görüntüleme yönteminde hastaların prostat kanserin de ki everelemelerini, tediye aldıkları yanıtları vücttaki yayılımına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ancak prostat kanserinin yaygın bir hastalık olmasından dolayı çoğuzamanlar burada da randevu almak çok güç hale gelebilmektedir.

 

Eğer Samsun'da yaşıyorsanız ve Samsun'da Galyum PSMA PET / CT için size çok uzun süre sonrasına randevu tarihi verilmiş ise sizde çekiminizi bir an önce yaptırmak istiyorsanız,Türkiye genelinde Galyum PSMA PET görüntüleme yöntemi ile kanser görüntülemesi yapan özel ve devlet hastaneleri ile anlaşmalı olan kurumumuz ile iletişime geçerek Galyum PSMA PET randevusu oluşturabilirsiniz. 

Nükleer Tıp Kategorisindeki Makaleler
Blog Anasayfasına Dön
KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
 
 
Antalya da Galyum Psma Pet CT çeken SGK Anlasmalı Hastaneler
Pet çekimi, Pet Ct çektirenler yorumları, Pet çekimi ne kadar sürer? Sorularının yanıtları
Samsun da Galyum PSMA Pet CT Hangi Hastanelerde çekiliyor.
Kanser hastalarının Kemik Ağrıları Nasıl Tedavi edilir? Lutesyum-177 EDTMP Tedavisi Nasıl Yapılır, Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
FDG PET CT Nedir, Hangi Durumlarda Çekilir?
Lutesyum PSMA Tedavisi Nedir, Nasıl Uygulanır, Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
Galyum PSMA PET CT Nedir, Avantajları ve Yan Etkileri
Denizli PET/CT SGK Anlaşmalı Çekim Yapan Hastaneler
Lutesyum-177 PSMA ile Prostat Kanseri Tedavisi
İstanbul SGK Anlaşmalı Galyum PSMA PET CT Fiyatları
 
 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.