BİYORAD BLOG
 

Açık MR' ı Kapalı MR' dan ayıran özellikler nelerdir?

Kapalı MR cihazlarına göre bir çok konfor avantajı bulanan Açık MR cihazları, özellikle büyükşehir hastalığı dediğimiz anksiyete bozukluğu yaşayan hastalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 

 

Rahim Filmi Çektirenler

Rahim Filmi çektiren bayanlar, genek olarak çekim öncesi bu çekimden korkmaktadırlar. Her kadının çekinerek yaptırmış olduğu Rahim Filmi çekimini sizler için her basamığını bu yazımızda anlatmaya çalıştık.

 

 

Koroner BT Anjiyografi

Tıp dünyasının büyük buluşlarından biri olarak kabul edilen BT koroner anjiyografi, yüksek risk taşıyan tüm hastalara kısa sürede uygulanmaktadır. İşlemin 3 sn. gibi kısa bir sürede yapılması hasta konforunu en düzeye çıkarmaktadır.

 

 

PET CT Kullanım Alanları

PET CT kullanım alanları, erken tanı, metastaz aşaması, tedavi sonrası gibi işlemlerde uygulanan en etkili görüntüleme yöntemidir.

 

 

Füzyon Biyopsi Fiyatları

Prostat füzyon biyopsisinin klasik prostat biyopsisine göre ayrıcalıkları hakkında bilgi veren uzmanlar, maddeler halinde bu işlemin ayrıcalıklarını ve füzyon biyopsi fiyatlarını bu yazımızda kaleme aldı.

 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.