BİYORAD BLOG
 

Emar çekimi ile bel fıtığı tespit edilebilirmi?

Bel fıtığında da kullanılabilen MR yöntemi, doğru şekilde kullanıldığında, fıtığın hangi bölgede geliştiğini, büyümenin hangi oranda olduğunu anlamaya yardımcı olabilen bir sistem haline dönüşebilmektedir.

 

 

Tüp bebek transfer sonrası

Tüp bebek tedavisinde annelerin en çok merak ettikleri konulardan biri, tüp bebek transfer sonrası ne yapılması gerekir, transfer işlemi ağrılı mı gibi sorulardır. Bu yazımızda tüm bunlardan daha fazlasına cevap vereceğiz.

 

 

Kalp hastalığı tedavisi

Kalp hastalığı tedavisi veya diğer adıyla koroner arter tedavisi, hastaya ve hastalığın boyutuna göre değişebilmektedir. İlaçlı tedavi yöntemleri, yaşam tarzının değiştirilmesi ve cerrahi müdahalelerle yapılan tedavilerle hastalığın tedavisi yapılabilmektedir.

 

 

PSMA PET fiyatları

Psma Pet ücretleri uygulanan hastane veya görüntüleme merkezine değişkenlik göstermektedir. Prostat kanserinin evreleri ve tespiti için kullanılan Psma Pet testini büyük şehirlerde yaptırmak çok daha kolay.

 

 

Biyopsiye neden ihtiyaç duyulur?

Biyopsi işlemi, sadece hücreden doku alınarak yapılan bir işlem değildir. Hastalığın durumuna ve hastalık çeşidine bağlı olarak hastadan bir parça deri, doku, organ veya şüphelenilen tümör cerrahi olarak çıkarılarak da yapılabilen bir işlemdir.

 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.