BİYORAD BLOG
 

Hamileler Emar çektirebilir mi?

Hamile kadınlarda MR çekimi, doktorun gerekli görmesine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Hem kapalı MR hem de açık MR cihazı ile hamile kadınların emar çektirmelerinde herhangi bir problem bulunmamaktadır.

 

 

Tüp bebek transfer sonrası

Tüp bebek tedavisinde annelerin en çok merak ettikleri konulardan biri, tüp bebek transfer sonrası ne yapılması gerekir, transfer işlemi ağrılı mı gibi sorulardır. Bu yazımızda tüm bunlardan daha fazlasına cevap vereceğiz.

 

 

SGK anlaşmalı Tüm batın ultrasonu çeken yerler

Batın ultrasonografi veya diğer adıyla USG, insan kulağı ile duyulmayacak kadar yüksek ses dalgaları ile iç organların görüntülenmesine verilen isimdir.

 

 

PSMA PET fiyatları

Psma Pet ücretleri uygulanan hastane veya görüntüleme merkezine değişkenlik göstermektedir. Prostat kanserinin evreleri ve tespiti için kullanılan Psma Pet testini büyük şehirlerde yaptırmak çok daha kolay.

 

 

Biyopsiye neden ihtiyaç duyulur?

Biyopsi işlemi, sadece hücreden doku alınarak yapılan bir işlem değildir. Hastalığın durumuna ve hastalık çeşidine bağlı olarak hastadan bir parça deri, doku, organ veya şüphelenilen tümör cerrahi olarak çıkarılarak da yapılabilen bir işlemdir.

 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.