BİYORAD BLOG
 

Karaciğer Kanseri Belirtileri Açık Emar da Görülür mü?

Karaciğer kanseri bölgesel olarak oranları değişen bir kanser türü olmakla birlikte son dönemlerde artan bir kanser türü haline gelmiştir. İleri görüntüleme ve tanı hizmeti olan Emar cihazında Karaciğer kanseri belirtileri görülebilirmi bir çok hastanın merak ettiği bir konu olmuştur.

 

 

Rahim Filmi Çektirenler

Rahim Filmi çektiren bayanlar, genek olarak çekim öncesi bu çekimden korkmaktadırlar. Her kadının çekinerek yaptırmış olduğu Rahim Filmi çekimini sizler için her basamığını bu yazımızda anlatmaya çalıştık.

 

 

Koroner BT Anjiyografi

Tıp dünyasının büyük buluşlarından biri olarak kabul edilen BT koroner anjiyografi, yüksek risk taşıyan tüm hastalara kısa sürede uygulanmaktadır. İşlemin 3 sn. gibi kısa bir sürede yapılması hasta konforunu en düzeye çıkarmaktadır.

 

 

Prostat Kanserinde Galyum PSMA PET CT nin Önemi

Prostat Kanserli hücreleri tüm vücutta 0,2mm e kadar gösteren tek çekim Galyum PSMA PET CT, prostat kanseri tanısın ve kanser hücresinin vücuda yayılımında tüm dünya da altın standart olarak kullanılmaktadır. Ayrıca hastanın tedaviye verdiği yanıtı değerlendirmek için yine Galyum PSMA PET CT çekimi kullanılmaktadır.

 

 

Füzyon Biyopsi Fiyatları

Prostat füzyon biyopsisinin klasik prostat biyopsisine göre ayrıcalıkları hakkında bilgi veren uzmanlar, maddeler halinde bu işlemin ayrıcalıklarını ve füzyon biyopsi fiyatlarını bu yazımızda kaleme aldı.

 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.