BİYORAD BLOG
 

Açık Emar İzmir de Nerede Çekiliyor?

İnsan sağlığına verilen önemin her geçen gün artması ve bu sayede tıp alanında yapılan çalışmaların artış göstermesi, sağlık alanında daha başarılı sonuçların elde edilmesine yardımcı oluyor. Open MR da tıp teknolojisinin yeni buluşlarından biri olup insan sağlığı ve hastalıkların tedavisi üzerinden kapalı MR cihazlarına ve diğer görüntüleme yöntemlerine göre çok daha gelişmiş bir tekniktir.

 

 

İlk aşama rahim filmi (hsg) çektirmek. Peki rahim filmi ağrılımıdır?

Rahim filmi, gebelik durumu olumsuz bir kadın için çekilir ve hangi tedavinin uygun olduğuna karar vermede yardımcı olur. Rahim tüpü kanalları kapalı olan kadınların hamile kalma şansları çok düşüktür.

 

 

Koroner BT Anjiyografi

Tıp dünyasının büyük buluşlarından biri olarak kabul edilen BT koroner anjiyografi, yüksek risk taşıyan tüm hastalara kısa sürede uygulanmaktadır. İşlemin 3 sn. gibi kısa bir sürede yapılması hasta konforunu en düzeye çıkarmaktadır.

 

 

Altın Standart Görüntüleme PET/CT

Modern tıp teknolojisinde yapılan çalışmalar ve iyileştirilmeler sayesinde, hastalıklar hakkında bilgi almak daha da kolaylaştı. PET taraması, vücudun metabolik aktivitesi ve fizyolojisi hakkında uzmana bilgi verirken CT görüntüleri ise vücuttaki anatomik değişikliklerin belirlenmesinde rol oynar.

 

 

Füzyon Biyopsi Fiyatları

Prostat füzyon biyopsisinin klasik prostat biyopsisine göre ayrıcalıkları hakkında bilgi veren uzmanlar, maddeler halinde bu işlemin ayrıcalıklarını ve füzyon biyopsi fiyatlarını bu yazımızda kaleme aldı.

 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.