Açık Emar Özellikleri
  14.01.2019  |  Yazar: Özkan Korkmaz
Açık emar teknoloji hizmetleri görüntüleme ve sağlık sektörü alanında oldukça gelişmiş bir sistem ve uygulamadır. Açık emar uygulamaları 3 tarafı açık olmakla birlikte hastalar için oldukça konforlu sisteme bağlıdır.

Açık emar teknoloji hizmetleri görüntüleme ve sağlık sektörü alanında oldukça gelişmiş bir sistem ve uygulamadır. Açık emar uygulamaları 3 tarafı açık olmakla birlikte hastalar için oldukça konforlu sisteme bağlıdır. Bu sayede hastalar daha rahat bir şekilde hizmet almaktadırlar.

Kısa bir süre içerisinde hastanın vücudu ile ilgili görüntülerin alınmasına olanak sağlayarak bilgisayar ortamına aktarıp rahatsızlıkla ilgili teşhisin koyulmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Hem süre açısından hem de konfor açısından oldukça avantajlı olan bu sistem sayesinde görüntüler kısa sürede çıkmaktadır. Açık emar cihazında 3 taraf açık olduğu için kapalı alan korkusu olan kişiler bu cihazda rahatsızlıklarının teşhisini görebilmektedir.

Bunun yanında, açık emar güncel sağlık teknolojisi ile üretildiği için kapalı emar cihazına göre daha sessiz ve gürültüsüz çalışan bir cihazdır. Bu durum, psikolojik olarak hastaların bile rahat bir şekilde tedavilerini gerçekleştirmelerini sağlayabilmektedir.

Açık Emar Kategorisindeki Makaleler
Blog Anasayfasına Dön
KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
 
 
Prostat kanseri ameliyatı ve tedavi yöntemleri nelerdir?
Demans nedir? Evreleri, Türleri ve Belirtileri nelerdir? Nasıl teşhis edilir?
Multipl skleroz (MS) Hastalığı nedir? Nasıl tedavi edilir? MS hastaları emar MR çekilebilirmi?
İnme nedir? İnme MR da tespit edilebilirmi?
Prostat kanseri neden olur? Nasıl tedavi edilir?
MS Hastalığı nedir?
Beyin Emar ile hangi hastalıklar tespit edilir?
MR Klavuzluğunda işaretleme
Emar ve Tomografi arasındaki fark nedir?
Anestezili MR
 
 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.