AÇIK EMAR FİYATLARI
Açık Emar Fiyatları
Açık emar fiyatları, tıp dünyasının gelişmelere kayıtsız kalmaması ve yeni gelişmelerden yararlanarak sisteme adapte etmesi sayesinde eskisine göre daha ekonomik fiyatlardan oluşuyor.
 
Modern tıp dünyasında her geçen gün yeni adımların atılması ve hastalıkların teşhis edilmesi ile tanı konulmasında yardımcı olan cihazların daha modern şekilde dizayn edilmeleri ile birlikte, sağlık alanında daha ileri adımlar atılmaya başladı.
 
Kanser hastalıkları başta olmak üzere birçok riskli hastalıkların da artık çözüme ulaştırılabilmesi, geliştirilen yeni nesil sistemler sayesinde daha olumlu sonuçlar vermektedir.
 
Hastalıklara tanı koyma ve hastalığın boyutunu teşhis etme alanında önemli oranda hizmet sağlayan açık emar sistemi, kapalı alan korkusu olan hastalar için artık daha emin ve güvenilir bir şekilde sonuç almalarına yardımcı olmaktadır.
 
Radyo dalgaları yoluyla hasta ağrı, acı çekmeden ve aynı zamanda kullanılan sistemin yan etkilerine maruz kalmadan hastalığın teşhis edilmesinde kolaylık yaşamaktadır. Açık emar fiyatları ise gelişen sistemin daha yaygın hale gelmesiyle birlikte daha ekonomik fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Açık emar fiyatları İstanbul

Büyük şehirlerde yaşayanların en büyük sorunlarından biri de hastanelerin ve radyolojik çekim merkezlerinin sayısının fazla olmasıdır. Bu sorun, fiyatlarda karmaşıklıklara neden olduğu için hasta hangi merkezi tercih edeceği konusunda net karara varamayabiliyor.
 
Açık emar fiyatları, İstanbulda diğer illerde bulunan merkezlerin fiyatlarına göre biraz daha yüksek olmaktadır. Çekim fiyatları ile ilgili hastalarımıza yardımcı olmak ve tedavilerini daha ekonomik maliyetlerle tamamlayabilmelerine olanak tanımak amacıyla Biyorad olarak gerekli tüm araştırmaları yapıyor ve böylelikle hastalarımız için en uygun fiyatları sunuyoruz.
 
Sağlıklı günlere yeniden “merhaba” demek için onca para harcamanıza gerek bıraktırmayan kurumumuz ile iletişime geçerek en uygun açık emar fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açık emarı kimler tercih etmelidir?

Bazı hastalıklara sahip olan kişiler, kapalı alanda uzun süre kalamazlar. Özellikle astım, kalp hastalıkları ve tansiyon hastalıkları olan kişilerin uzun süre havasız bir ortamda kalması mümkün değildir.
 
Kapalı emar, bu konuda çok da çözüm sağlayan bir sistem olmadığı için çoğu zaman hastalar muayene olmaktan ve MR çektirmekten korkuyorlardı.
 
Bu hastalıkların yanında kapalı alan korkusu olan hastalar, uzun süre sabit pozisyonda kalamayan hastalar, refakatçi olmadan MR çekimi yaptıramayan hastalar da kapalı emar ile istenilen sonucu yakalamakta bir hayli zorlanıyorlardı.
 
Ancak geliştirilen bir sistem olarak kendinden söz ettiren ve tıp dünyasına bir armağan niteliğinde sunulan açık emar sistemleri sayesinde tüm bu sorunlar ortadan kalkıyor. Astım, kalp hastalıkları, tansiyon hastaları gibi kapalı ortamda uzun süre kalamayan hastalar, geliştirilen sistem sayesinde açık ortamda daha konforlu bir şekilde çekim yaptırarak sağlıkları için gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabiliyorlar.

Açık (Open MRI) Emar’ın konforu artıran yönleri

Açık emar fiyatları konusuna değinirken bir de bu sistemin konfor ve avantajlarından da söz etmek gerekiyor. Bazı durumlarda hastanın sabit kalması gerektiğinde hastaya anestezi yapılabiliyordu bu da bir takım hastalıkları olan kişiler için ciddi anlamda sorun teşkil ediyordu.
 
Açık MR (Open MRI) sayesinde artık bu tip sorunlar da ortadan kalkıyor. Hastayı uyutmaya veya anestezi yapmaya gerek bıraktırmayan sistem sayesinde daha rahat radyolojik görüntüleme sonuçları elde edilebilmektedir.
 
Özellikle çocuk hastaların kendi başlarına radyolojik alanlara girme sorununun olması da sistemin geliştirilmesi sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Çocuklarınız için MR çekimi gerektiğinde onlara refakat ederek daha kolay bir şekilde sonuç almanın keyfini açık mr cihazı ile yakalayabilirsiniz.
 
Kapalı emar sistemlerinde, hastalar uzun süre (45 dakika) boyunca uzanarak sabit pozisyonda kalmak zorundadırlar aksi halde görüntülemede net sonuçların elde edilmesi imkânsız hale gelebilmektedir.
 
Açık mr ise tam aksine hastanın istediği pozisyonda kalmasına olanak tanıyan, hatta dilerse hasta dergi okuyabilmektedir. Bu da sistemin geliştirilmesi ile tıp dünyasına sunulan rahatlık olarak değerlendirilmektedir.
 
Uzmanlar, özellikle MR çekiminden korkan hastaların yeni nesil sistem sayesinde artık korkularını geriye bırakabilecekleri konusunda fikir sunuyorlar.
 
Hem daha rahat tanı koyma hem tedavi şeklini belirleme konusunda daha uzman ve geliştirilmiş olan açık emar sistemi, modern tıp dünyasında yerini daha fazla kapmaya başladığı için açık mr fiyatları da bu sayede daha ekonomik rakamlarda kendini gösterebiliyor.

Açık emar kimlere yapılmalıdır?

Klasik emar olarak bilinen eski MR cihazlarında, protez dişi olan hastalar, diz protezi olan hastalar, kalça protezi olan hastalar, kırık sonrası ameliyat ile vücuda takılan plak ve vida konulan hastalar cihaza giremiyorlardı bu da çoğu zaman zaruri olan muayenelerin bile yapılmasına engel olmaktaydı.
 
Geliştirilen modern tıp cihazları sayesinde bu tip sorunlar da ortadan kalkmış oldu. Açık mr ile tüm bu sorunlarla karşı karşıya kalan hastalar da kolaylıkla işlem yapabilmektedir.

Açık MR fiyatları

Biyorad, gelişmeleri yakından takip eden ve anında müşterilerine sunan bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam ederken, hastalara en uygun fiyatları sunma konusunda gerekli avantajları hem konfor açısından hem de fiyatlar açısından sunmaktadır. Açık emar fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan arayarak iletişime geçebilir, detaylı bilgi aldıktan sonra randevu talebinde bulunabilirsiniz.
 
Sağlıklı yaşamanın keyfine varmak için hastalıklar karşısında erken hareket etmeniz ve gerekli kontrolleri geciktirmemenizin çok önemli olduğunu unutmayı. Biyorad, sağlıklı günler diler…
 
Açık Emar
Açık Emar Fiyatları
Alt Batın ve Üst Batın Emar (Tüm Batın MR)
Beyin Emar (Kranial MR)
Emar Anjiyo
Hipofiz MR
Kardiyak Emar
Lomber MR
Meme Emar (Göğüs Emar)
Multiparametrik Prostat MR
Servikal MR
Tüm Vücut Emar Check-Up
Sıkça Sorulan Sorular
 
 
HİZMET MERKEZLERİ
 
 

Bu hizmetin verildiği merkezler aşağıdaki gibidir.
 
İSTANBUL / ATAŞEHİR
İSTANBUL / BAKIRKÖY
İSTANBUL / CERRAHPAŞA
İSTANBUL / GÖZTEPE
İSTANBUL / KIZILTOPRAK
İSTANBUL / KOŞUYOLU
İSTANBUL / NİŞANTAŞI
İSTANBUL / NİŞANTAŞI
İSTANBUL / ŞİŞLİ
 
SPESİFİK KLİNİKLER
 
 
Acil Görüntüleme Kliniği
Girişimsel Radyoloji Kliniği
Kadın Sağlığı Görüntüleme Kliniği
Kanser Görüntüleme Kliniği
Pediadrik Görüntüleme Kliniği
 

 
Bu websitesinde yer alan bilgiler tedavi ve tavsiye amaçlı olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Tedaviye ihtiyacınız olduğu durumda tıbbi destek almak için doktorunuza başvurunuz.
SİZİ ARAYALIM
 

 
Her konuda bilgi almak için, bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.